۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/09/11 خدمات ارزنده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در استان
خدمات ارزنده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در استان
استاندار خراسان جنوبی گفت: اقدامات و خدمات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در استان بسیار ارزنده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جلسه ای با حضور مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در استان خاطرنشان کرد: همه اقدامات این حوزه در راستای محرومیت زدایی از مناطق مختلف صورت گرفته است.
وی ادامه داد: بخش عمده ای از طرح ها و برنامه هایی که طی دو سال گذشته، توسط این نهاد در استان رقم خورده، به نتیجه رسیده و در حال بهره برداری است.
استاندار به پیامدهای این برنامه ها اشاره کرد و تصریح نمود: ایجاد اشتغال پایدار، درآمد زایی و کمک به معیشت خانواده ها از مهمترین پیامدهای اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در استان است.
ملانوری تأکید کرد: تحقق مفاد تفاهم نامه محرومیت زدایی از شهرستان مرزی نهبندان با همراهی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) به عنوان دستگاه معین نیز اتفاقاتی است که بسیار حائز اهمیت می باشد.
وی متذکر شد: استان، آمادگی لازم را برای همراهی با این مجموعه در راستای تحقق برنامه ها دارد.
شایان ذکر است؛ موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در استان نیز در این جلسه، گزارش مبسوطی از اقدامات و برنامه های این مجموعه ارائه کرد و بر ادامه روند موجود تأکید نمود.
تعداد بازدید: 127
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal