۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/09/11 امنیت استان، مثال زدنی است
امنیت استان، مثال زدنی است
استاندار خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی با این امنیت مثال زدنی به عنوان یکی از استان های امن برای سرمایه گذاری مطرح می باشد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در نشست با فرمانده مرزبانی و فرمانده مرکز آموزشی محمد رسول ا...(ص) استان خاطرنشان کرد: نگهداری و نگهبانی مرز، کار بسیار سخت و دشواری است و هوشیاری دقیقی می طلبد.
وی ادامه داد: برنامه ریزی درست، فرماندهی همه جانبه و آماده بودن همه عوامل به لحاظ توانایی از مهمترین نیازها در مدیریت مرز است.
استاندار با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مرزهای استان، تأکید کرد: مدیریت شایسته و تلاش مستمر نیروهای مرزبانی، مرزهای خراسان جنوبی را به امن ترین مرزهای کشور تبدیل کرده و امنیت پایداری را برای منطقه رقم زده است.
ملانوری ادامه داد: این امنیت سبب می شود ما بتوانیم برای استفاده از ظرفیت های استان زرخیزمان درست برنامه ریزی کنیم.
وی گفت: این امنیت، اصلی ترین نیاز برای سرمایه گذاری های دولت و بخش خصوصی است.
به گفته وی؛ این امنیت باید با همکاری دوسویه دولت و بخش خصوصی حفظ و تقویت شود.
استاندار با اشاره به شرایط حاکم بر مرز متذکر شد: نیروهای مرزبانی صبورانه و ایثارگرانه با همه سختی ها کنار آمده اند تا مردم در آسایش و آرامش باشند.
ملانوری تأکید کرد: مردم و به ویژه مرزنشینان عزیز، حضور این نیروها را قدر می دانند.
وی امنیت را از نیازهای ضروری دانست و اظهار داشت: در سایه این امنیت است که رونق در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و توسعه رقم می خورد.
استاندار با تأکید بر این که مرزهای افغانستان، برای کشور خیلی مهم است، گفت: این مرز در صادرات و مبادلات تجاری کشور نقش بسیار مهمی دارد.
ملانوری افزود: بهبود شرایط در مرزها، رونق فضای کسب و کار را در داخل استان و حتی کشور به همراه دارد.
شایان ذکر است: در این نشست سردار مسروری فرمانده مرزبانی و سرهنگ سورگی فرمانده مرکز آموزش محمد رسول الله (ص) گزارش جامعی از شرایط مرز و بحث آموزش نیروهای مرزبانی ارائه نمودند.
تعداد بازدید: 133
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal