۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1397/07/14 آينده اي درخشان براي شهرك صنعتي نهبندان پيش بيني مي شود
آينده اي درخشان براي شهرك صنعتي نهبندان پيش بيني مي شود
استاندار خراسان جنوبي كه ظهر امروز در مراسم افتتاح و كلنگ زني پروژه هاي گاز رساني خراسان جنوبي در نهبندان سخن مي گفت با بيان اين مطلب افزود: با توجه به اقداماتي كه در استان و شهرستان نهبندان صورت گرفته ، آينده اي درخشان براي شهرك صنعتي نهبندان و توسعه صنعتي اين منطقه پيش بيني مي كنيم.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري، استاندار خراسان جنوبي، با بيان اينكه براي جذب سرمايه گذار در خراسان جنوبي نا اميد نيستيم و همواره تلاش مي كنيم، يادآورشد: از جمله راه هاي توسعه اقتصادي منطقه توسعه سرمايه گذاري و حمايت از سرمايه گذاران در حوزه هاي مختلف است كه تاكنون در اين زمينه نيز اقدامات مناسبي صورت گرفته است.
دكتر مروج الشريعه، با بيان اينكه جذب سرمايه گذار در اين استان، با توجه به برخي ضعف هاي زيرساختي كمي دشوار است، افزود: زيرساخت هايي مانند برق و گاز از كليدواژه هاي اساسي براي توسعه صنعت است كه بايد در راستاي تامين آنها در نقاط مختلف استان اقدامات اساسي و جدي تري صورت گيرد.
مقام عالي دولت در استان، با بيان اينكه هيچ مشكلي در زمينه تامين گاز براي سرمايه گذاري وجود ندارد، گفت: آينده اي درخشان براي شهرك صنعتي نهبندان با توجه به اقداماتي كه در اين زمينه صورت گرفته پيش بيني مي شود.
مروج الشريعه ، با بيان اينكه سهم استان در سال جاري در اشتغال پايدار روستايي وعشايري 118 ميليارد تومان بوده است، گفت: تا كنون براي 144 ميليارد تومان پرونده تشكيل و انعقاد قرارداد شده كه در نوبت پرداخت قرار دارد.
استاندار خراسان جنوبي، با بيان اينكه تاكنون 112 ميليارد و و 700 ميليون تومان از اين تسهيلات پرداخت شده است ، اظهار داشت: در حال حاضر هزار و 863 طرح اشتغال روستايي با اعتبار 545 ميليارد تومان در سيستم بانكي در دست بررسي است.
وي با بيان اينكه در دولت تدبير و اميد اقدامات خوبي در زمينه هاي مختلف خدمت رساني انجام شده است، گفت: اميد است با هم افزايي، وحدت و انسجام در راستاي تحقق اهداف دولت و نظام همه به عنوان يدي واحد تلاش كنيم.


تعداد بازدید: 57
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal