۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1397/12/28 بازديد سرزده استاندار خراسان جنوبي از مراكز توزيع كالاهاي اساسي
بازديد سرزده استاندار خراسان جنوبي از مراكز توزيع كالاهاي اساسي
استاندار خراسان جنوبي صبح امروز به صورت سرزده از مراكز توزيع گوشت و ميوه در سطح شهر بيرجند بازديد بعمل آورد.
معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار خراسان جنوبي در حاشيه اين بازديد گفت: استاندار در بازديد سرزده از مراكز توزيع گوشت و ميوه در بيرجند دستور دارد كه صف هاي تشكيل شده بايد به حداقل برسد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، مشيرالحق عابدي روز سه شنبه در حاشيه بازديد سرزده استاندار از مراكز توزيع گوشت و ميوه بيرجند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به مشكلات كشتارگاه هاي استان، استاندار خراسان جنوبي براي كمك گرفتن از توان ساير دستگاه هاي اجرايي در خصوص حمل مرغ دستور ويژه داده است.
وي افزود: صف هاي تشكيل شده در برخي نقاط از جمله بازارهاي روز به خاطر وضعيت امكاناتي كشتارگاه ها مثل نيروي انساني و خودروي حمل گوشت بوده كه با دستور امروز استاندار از بخش خصوصي براي كمك به كشتارگاه ها در خصوص حمل مرغ به مراكز توزيع استفاده مي شود.
معاون استاندار خراسان جنوبي با ابراز اميدواري از اينكه توزيع مرغ در روزهاي آينده با وضع مناسب تري باشد ادامه داد: از روز گذشته تاكنون بالغ بر 160 تن گوشت مرغ (روزانه حدود 800تن) توزيع شده و اين روند تا فردا و در روزهاي ابتدايي نوروز براي برخي مراكز ادامه دارد.
وي با تاكيد بر اينكه قيمت مرغ در ستاد تنظيم بازار استان 13 هزار و 300 تومان تصويب شده است گفت: اين قيمت در حداقل ترين نرخ بين استان هاي همجوار و شرق كشور است.
عابدي ادامه داد: سال گذشته در اين مدت نزديك 45 تن گوشت مرغ توزيع شده اما عجيب است امسال با وجود اينكه روزانه حدود 80 تن گوشت توزيع مي شود اما هنوز عطش خريد وجود دارد.
وي با بيان اينكه براي ايام نوروز مراكز توزيع شيفت بندي شده اند گفت: اميد است مردم متناسب با نياز خريد و گوشت را به صورت تازه استفاده كنند.
تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal