۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/09/11 فرماندار نهبندان: کار جهادی سرلوحه مدیران شهرستان در جهت پیشرفت و آبادانی باشد
فرماندار نهبندان: کار جهادی سرلوحه مدیران شهرستان در جهت پیشرفت و آبادانی باشد
⭕️ فرماندار نهبندان:

کار جهادی سرلوحه مدیران شهرستان در جهت پیشرفت و آبادانی باشد.

🔻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ "مجید بیکی" فرماندار شهرستان نهبندان در نشست با "حیدرپور" مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان نهبندان که با حضور حجت الاسلام خزاعی امام جمعه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد شهرستان، صادقی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری برگزار شد، عنوان کرد: شهرستان نهبندان از ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار خوبی برخوردار است که باید از این فرصت در جهت پیشرفت و آبادانی بهره‌گیری شود.

🔹 وی ادامه داد: حوزه جهاد کشاورزی حوزه بسیار گستره ای است که همه افراد جامعه را به نوعی در بر می‌گیرد و کشاورزی بعنوان یکی از منابع اصلی تغذیه انسان، نقشی محوری داشته و برای رسیدن به این امر مهم کار جهادی و تلاش در جامعه نیاز است.

🔸 فرماندار نهبندان در پایان بر لزوم حمایت از بخش کشاورزی به عنوان یکی از بخش های مهم تولید و اقتصاد کشور که نقش بسزایی در تامین امنیت غذایی دارد، تاکید شد.

🔻 در ابتدای این نشست نیز حیدرپور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان به ارائه برنامه های خود در جهت توسعه بخش کشاورزی و دامپروری پرداخت.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 147
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal