۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/09/11 با حضور فرماندار سرایان ، ستاد مدیریت کرونای بخش آیسک برگزار شد
با حضور فرماندار سرایان ، ستاد مدیریت کرونای بخش آیسک برگزار شد
✅ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، با حضور رسولی مقدم فرماندار سرایان و مدیران شهر آیسک ستاد مدیریت کرونای بخش آیسک برگزار شد.
💠 در این جلسه بخشدار آیسک با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در مرحله جدید محدودیت های کرونا از همراهی خوب مردم شهر آیسک در اجرای این طرح خبر داد.
💠 رسولی مقدم فرماندار شهرستان سرایان با تشکر از همراهی خوب مردم و بویژه اصناف شهرستان در تحقق مصوبات ستاد ملی کرونا و اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها از کاهش آمار مرگ و میر و ابتلاء به این بیماری طی روزهای اخیر خبر داد و البته هشدار داد : این کاهش آمار بیماران به معنای تمام شدن بیماری نیست لذا همه مردم باید تا آخرین ثانیه های اجرای طرح همکاری کنند تا چرخه انتقال و شیوع این بیماری به صفر برسد.
💠 وی با اشاره به اینکه بجز ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی، سایر ضوابط و مقررات اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها در سطح دو بخش آیسک و سه قلعه و روستاهای تابعه اجر ا می شود گفت: اصناف گروه یک نیز تنها با رعایت صد در صدی تمام پروتکلهای بهداشتی مجاز به فعالیت می باشند و در غیر اینصورت این دسته از اصناف نیز مشمول اعمال قانون خواهند شد.
💠 رسولی مقدم از همه مردم خواست تا از اصرار به برگزاری مجالس ترحیم و دورهمی های خانوادگی خودداری کنند و با همراهی و همکاری در اجرای طرح به شهروندان و اصنافی که متحمل شرایط سخت و دشوار شده اند احترام بگذارند.
 
 
تعداد بازدید: 124
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal