۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/01/17 دیدار فرماندار درمیان و جمعی از مسئولین شهرستان با ائمه جمعه شهرستان به مناسبت سال نو
دیدار فرماندار درمیان و جمعی از مسئولین شهرستان با ائمه جمعه شهرستان به مناسبت سال نو
دیدار فرماندار درمیان و جمعی از مسئولین شهرستان با ائمه جمعه شهرستان به مناسبت سال نو

فرماندار درمیان: تحقق شعار سال با وحدت بین مردم و مسئولین/ مردم بزرگترین تکیه گاه نظام و مسئولین

حسینعلی بخشی در این دیدارها بر لزوم وحدت بین مردم و مسئولین برای تحقق شعار سال تأکید کرد و گفت: سرمنشا مشکلات کنونی کشور، مشکلات اقتصادی است و تا زمانی که بین مردم و مسئولین کشور، فاصله نیفتاده و مدیریت منابع به درستی انجام شود، هیچ خدشه ای به نظام و کشور وارد نخواهد شد وی در ادامه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد امام زمان(عج)، عملیاتی شدن منویات رهبری و حل مسائل کشور را منوط به وحدت میان مردم و مسئولین عنوان نموده، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی نظامی مردمی و برآمده از بطن مردم است که حضور همواره مردم در صحنه های انقلاب از جمله انتخابات پیش رو، علی رغم تمامی مشکلات، تحریمها و تهدیدهای ظالمانه نشانگر پشتیبانی عمیق آنان از نظام و ارزشها خواهد بود، مردم به عنوان بزرگترین تکیه گاه نظام و مسئولین، نقش بسیار بزرگی در برون رفت از مشکلات و بویژه سال پرچالش سال 99 داشته و مهمترین نقش خود را در جداسازی مشکلات از نظام را به خوبی ایفا نموده و با صبر و پشتیبانی های خود خط بطلانی بر تمامی توطئه های دشمنان کشیدند.فرماندار شهرستان درمیان حل تمامی مشکلات کشور اعم از اشتغال، معیشت، گرانی و ... را منوط به عملیاتی نمودن فرمایشات رهبری دانست و افزود: برای مقابله با جنگ تمام عیار اقتصادی باید بر توان داخلی تکیه کرده برحمایت از کالای ایرانی و رونق تولید در راس تمامی امور پرداخت و ما در شهرستان هم باید اجرای این راهبرد اساسی و چراغ راه را سرلوحه برنامه های کاری و پیگیری‌های خود قرار دهیم.

امام جمعه شهرستان درمیان: تحقق شعار سال نیازمند کارجهادی است

حجت الاسلام خزاعی نیز در این دیدار گفت: تحقق شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها نیازمند کار جهادی است و با توجه به جنگ اقتصادی دشمن در مقابل ملت ایران، باید با همکاری مردم و تدبیر مسولان، به سرعت موانع تولید در کشور برداشته شود.
امام جمعه شهرستان درمیان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دقایق نخست سال 1400 افزود: حفظ هوشیاری در برابر جنگ اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، دیپلماسی، رسانه‌ای و روانی دشمن از مهمترین درس‌های سخنان ایشان بود که باید بعنوان نقشه راه به آن نگریسته شود.

امام جمعه اهل سنت اسدیه نیز با اشاره به نامگذاری سال 1400 از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" گفت: تحقق شعار سال بر اقتدار کشور می‌افزاید و تهدیدات دشمن را بی‌اثر می‌کند.

مولوی عبدالهی با بیان اینکه تحقق شعار سال نیازمند تلاش و همکاری همه است، افزود: امروزه تولید به عنوان مهمترین عامل پیشرفت اقتصادی را باید مورد توجه قرار دارد و تقویت کرد.

وی ادامه داد : برای تحقق شعار سال مسئولان در دولت ، مجلس و اقشار مختلف مردم با حرکت جهادی به سخنان رهبر معظم انقلاب جامه عمل بپوشند و اگر بتوانیم اقدامی فوری برای رشد تولید رقم بزنیم سایه تهدید دشمن از بین خواهند رفت.
 
 
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal