۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/11/04 جلسه شورای اداری و ستاد مدیریت بحران شهرستان فردوس
جلسه شورای اداری و ستاد مدیریت بحران شهرستان فردوس
جلسه شورای اداری و ستاد مدیریت بحران شهرستان فردوس به ریاست فرماندار و با حضور ائمه جمعه ، معاونین سیاسی و عمرانی فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
فرماندار در جلسه شورای اداری و ستاد بحران شهرستان فردوس با بیان این مطلب که باید در بحران پیش رو تمامی مدیران پای کار باشند نه فقط اعضای ستاد بحران، گفت : در بحران اخیر، شهرستان فردوس هیچ گونه قطعی گاز نداشت و این امر ناشی از مدیریت درست اعضای ستاد بحران بویژه پرسنل اداره گاز و همچنین صرفه جویی صحیح ، اصلاح الگوی مصرف و مشارکت مردم در بحث مصرف گاز بود و لازم است برای بحران پیش‌رو نیز با همین توان تمامی مدیران پای کار باشند .
 
روشن گفت : از مردم شهرستان تقدیر و تشکر میکنیم که با همه محدودیت ها پای کار بودند و حقیقتا صرفه جویی کردند .
 
وی اظهار نمود : اصحاب رسانه و خبرنگاران به خوبی این موضوع را اطلاع رسانی کردند و بحث ها و اخبار مربوط به بحران گاز و دستورالعمل های مربوط به مدیریت سوخت را بخوبی اطلاع رسانی کردند که جای خداقوت و تشکر دارد .
 
فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان فردوس با اشاره به اینکه تامین سوخت جایگزین شهرستان ، موضوع تامین نان و سایر مباحث مربوط به بحران گاز پیش‌بینی شده است گفت: جلسات مدیریت بحران هرشب پس از جلسه ستاد بحران استان برگزار خواهد شد تا مدیران دستگاه‌های اجرایی ضمن آمادگی لازم، مشکلات خود را بیان کنند .
 
روشن ادامه داد : ادارات تعطیل شد تا اصلاح الگوی مصرف تبیین شود ولی این امر نباید تداخلی در انجام امورات مردم و نامه های دریافتی ایجاد کند و از شنبه با سوخت جایگزین باید ادارات به کار خود ادامه دهند .
 
وی با بیان این مطلب که نگاه دولت سیزدهم بهره‌مندی از تمام ظرفیت ها است، گفت: ما باید از تمام توان خود برای رفع دغدغه های مردم استفاده کنیم و نگذاریم مساله ای روی زمین بماند و مسائلی که مربوط به استان و کشور است توسط مجموعه فرمانداری پیگیری می‌شود ولی سایر مسائلی که مربوط به حوزه شهرستان است پذیرفته نیست مدیری قصور داشته باشد.
 
فرماندار شهرستان فردوس در پایان با اشاره به این مطلب که باید در ایام دهه فجر که نمادی از انقلاب ما است دستاوردهای 44سال گذشته را با اقداماتی شاخص تبیین کنیم،گفت : در اسرع وقت برنامه های دهه فجر توسط دستگاه‌های اجرایی به مجموعه فرمانداری ارسال تا پس از تدوین، مراسماتی باشکوه برای این ایام درنظر گرفته شود .
 
امام جمعه فردوس در این جلسه ضمن تقدیر از مدیریت و پرسنل اداره گاز شهرستان که در مدت اخیر با توجه به برودت هوا و افت فشار گاز این موضوع را بخوبی مدیریت نمودند، گفت : نماز جمعه این هفته از محل مصلی به امامزادگان منتقل شده تا در این مدیریت مصرف سوخت همراه و همگام با مردم باشیم .
 
حجت الاسلام والمسلمین شاکری گفت : مدیران نگذارند بی عدالتی بوجود بیاید و بصورت جدی پیگیر مسائل شهرستان باشند و گزارش اقدامات انجام شده را به مردم ارائه دهند .
 
در پایان دو مدیر هواشناسی گاز شهرستان به بیان گزارش روند پیش‌بینی دمای هوا و موضوعات مربوط به فشار گاز در هفته جاری و هفته پیش‌رو و همچنین مدیر آموزش و پرورش به بیان روند اجرای آموزش غیرحضوری در هفته جاری پرداختند .
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal