۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/03/01 مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در توسعه خراسان جنوبی
مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در توسعه خراسان جنوبی
تفاهم نامه همکاری استانداری خراسان جنوبی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (س) در تهران به امضا رسید.
 
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، با امضای این تفاهم نامه، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (س) متعهد شده در زمینه مطالعات، اکتشاف و فرآوری محصولات معدنی در راستای توسعه استان همکاری نماید.
 
بنا به مفاد این تفاهم نامه، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (س) در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه بخش صنعت و معدن و اجرای سند چشم انداز 1404 به عنوان راهکاری برای ارتقاء اقتصادی و ضرورت ایجاد ارزش افزوده و افزایش اشتغال در بخش صنعت و معدن و به منظور بهره‌گیری از تمام ظرفیت داخلی برای پیشبرد و توسعه پایدار استان همکاری می نماید.
 
استاندار خراسان جنوبی در آیین امضای این تفاهم نامه با اشاره به وضعیت ذخایر معدنی غنی استان، از تمرکز دولت در سالهای اخیر برای مطالعات و اکتشافات پهنه های معدنی گفت.
 
معتمدیان افزود: در پی مطالعات صورت گرفته و شناسایی پهنه های بسیار مطلوب مواد معدنی، سرمایه گذاری های خوبی برای بهره برداری از این ظرفیت ها توسط سازمان های وابسته به دولت و بخش خصوصی در استان انجام شده است.
 
وی با تأکید بر تجربه و توانمندی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (س) در زمینه های مختلف، خاطرنشان کرد: با امضای این تفاهم نامه زمینه حضور و فعالیت هر چه بیشتر قرارگاه در استان فراهم تر می شود.
به گفته وی، مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (س) در مطالعات، اکتشاف و فرآوری محصولات معدنی می تواند به رشد و توسعه استان بینجامد.
 
استاندار در پایان اظهار امیدواری کرد، با استفاده از ظرفیت قرارگاه در سال جهش تولید، شاهد رونق اشتغال و تولید در استان باشیم.
 
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (س) نیز در این مراسم، خراسان جنوبی را از مستعدترین استان ها به لحاظ ظرفیت های مختلف خواند.
 
سردار سعید محمد با اشاره به پتانسیل های حمل و نقل، کشاورزی، زیرساخت های شهری، صنعت و معدن خراسان جنوبی، از استقبال قرارگاه از پیشنهاد همکاری در حوزه های معدنی استان گفت.
تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal