۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/09/02 گزارش عملکرد فرمانداران در ستاد مدیریت کرونا
گزارش عملکرد فرمانداران در ستاد مدیریت کرونا
ستاد مدیریت کرونای استان با دستور کار نقد و بررسی عملکرد فرمانداران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ در این جلسه، فرمانداران اقدامات و برنامه های خود را در نخستین روز از برگزاری طرح اعمال محدودیت ها ارائه نمودند.
اعمال محدودیت برای فعالیت مشاغل و اصناف به جز مشاغل گروه یک در شهرهای به رنگ قرمز، ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی، نحوه خدمات دهی در ادارات، رعایت شیوه نامه های بهداشتی در همه حوزه ها و.. از مواردی بود که مورد بررسی قرار گرفت.
استاندار در جلسات قبلی ستاد استانی مدیریت کرونا متذکر شده بود که تا برگشتن شرایط به وضعیت مطلوب، ستاد کرونا به صورت مستمر و حتی روزانه برگزار خواهد شد و در این جلسات عملکرد کلیه دستگاه ها ارزیابی می شود.
شایان ذکر است: این جلسه به ریاست ملانوری استاندار خراسان جنوبی و با حضور خوش خبر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، دبیری مدیر کل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری، فرشید فرمانده انتظامی استان و دهقانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد و فرمانداران شهرستان های 11 گانه استان نیز از طریق ویدئو کنفرانس به ارائه برنامه های خود پرداختند.
تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal