۱۳۹۹ پنج شنبه ۹ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/09/11 بازدید استاندار خراسان جنوبی از مرکز خیریه توانبخشی حضرت علی اکبر (ع)  بیرجند
بازدید استاندار خراسان جنوبی از مرکز خیریه توانبخشی حضرت علی اکبر (ع) بیرجند
استاندار خراسان جنوبی از مرکز خیریه توانبخشی حضرت علی اکبر (ع) بیرجند بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز خیریه توانبخشی حضرت علی اکبر (ع) با پرسنل این مجموعه و معلولین تحت پوشش آن دیدار کرد.
رصد میدانی وضعیت مرکز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، اطلاع از مشکلات موجود ضمن گفتگو با پرسنل حاضر و وعده پیگیری مطالبات اعضای هیئت مدیره و نیازهای مجتمع توانبخشی حضرت علی اکبر(ع) بیرجند از نتایج این بازدید بود.
شایان ذکر است: مرکز خیریه توانبخشی حضرت علی اکبر (ع) در شهریور ماه 1376 به همت والای تعدادی از خیرین و بهزیستی شهرستان در شهرک شهید مفتح بیرجند راه اندازی شد.
این مرکز که به عنوان بزرگترین مؤسسه مجهز بخش خصوصی جهت نگهداری و توانبخشی معلولان و سالمندان در شرق کشور است که در فضایی به وسعت بیش از 51 هزار متر مربع و زیربنایی با ظرفیت نهایی 370 نفر در تمامی زمینه های نگهداری دختران و پسران، حرفه آموزی- اورتز و پروتز- توانبخشی، درمانگاه تخصصی دندانپزشکی، کلینیک درمانی، خانه سالمندان و نگهداری متکدیان مشغول فعالیت می باشد.
تعداد بازدید: 122
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal