۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/01/19 اهدای لوح تقدیر رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی به استاندار خراسان جنوبی
اهدای لوح تقدیر رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی به استاندار خراسان جنوبی

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از استاندار خراسان جنوبی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ سید جواد حسینی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با اهداء لوح تقدیری از ملانوری استاندار خراسان جنوبی تقدیر کرد.
در این لوح که به جهت کسب رتبه برتر خراسان جنوبی در ارزیابی شوراهای آموزش و پرورش استان‌ها به استاندار اهداء شد، آمده؛ " تشکیل شوراهای آموزش و پرورش به عنوان یکی از ارکان مترقی نهاد آموزش و پرورش، در راستای تحقق خرد جمعی، ایجاد زمینه و بستر مناسب جهت جلب مشارکت‌های مردمی و نیز به‌کارگیری تمامی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های منطقه‌ای و استانی، گام مؤثری در جهت تحقق و پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت به شمار می رود. در موقعیت کنونی، آموزش و پرورش مطلوب دانش آموزان با نیازهای ویژه، بیش از هر زمان دیگری، نیازمند بهره مندی از مشارکت مردم و نیز دستگاه هایی می باشد که در قانون شوراها برای آنها وظایف پیش‌بینی گردیده است.
ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش و تقدیر و تشکر از حمایت ها، همراهی ها، اقدامات و تلاش های خالصانه شما در توسعه عدالت آموزشی و ایجاد فرصت‌های برابر برای دانش آموزان با نیازهای ویژه، کسب رتبه برتر در ارزیابی شوراهای آموزش و پرورش استان‌ها که بر اساس میزان مشارکت و همکاری این شوراها در راستای تحقق اهداف آموزش و پرورش استثنایی انجام شده است، را محضر حضرتعالی تبریک عرض نموده و امید آن دارم از طریق تعامل بیشتر و گسترش نقش آفرینی شوراهای آموزش و پرورش، شاهد ارتقاء و توسعه خدمت رسانی مطلوب در عرصه های آموزشی، توان بخشی و فرهنگی به این عزیزان باشیم. توفیقات جنابعالی و اعتلا و سربلندی ایران اسلامی را از خداوند متعال خواهانم و خواستارم".
تعداد بازدید: 68
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal