۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۸ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/07/21 بهره برداری از زائرسرای مشهد مقدس، سال 1401
بهره برداری از زائرسرای مشهد مقدس، سال 1401
استاندار خراسان جنوبی از افتتاح و بهره برداری از زائرسرای استان در مشهدمقدس در سال 1401 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جلسه نشست اعضای بنیاد زائر خاطرنشان کرد: با تمهیدات اندیشیده شده و تأمین منابع مالی مورد نیاز، در سال 1401 شاهد افتتاح و بهره برداری از زائرسرا خواهیم بود.
وی ادامه داد: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته تکمیل زائرسرا حدود 40 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که بخشی از آن را ما می پردازیم و بخشی نیز در قالب کمک های مردمی تأمین خواهد شد.
استاندار با اشاره به این که زائرسرای استان در مشهد مقدس از طرف بنیاد زائر در حال احداث است، تصریح نمود: بخشی از اعتبارات احداث این بنا از سوی اداره کل راه و شهرسازی و قسمتی نیز از محل منابع محلی تأمین شده است.
ملانوری با اشاره به مذاکرات صورت گرفته در این جلسه، اظهار داشت: در جلسه امروز و در ادامه فعالیت های قبلی در راستای تأمین اعتبار و مصالح مورد نیاز پروژه بحث و رایزنی شد.
به گفته وی؛ با تلاشی که دست اندرکاران مجموعه انجام داده اند، فندانسیون پروژه تمام شده، بخشی از مصالح نیز خریداری شده اند و ان شاء الله با ادامه اقداماتی که امروز برنامه ریزی شد، روند اجرای پروژه سرعت بیشتری می گیرد.
وی در پایان از عموم مردم و به ویژه خیرین و علاقمندان خواست؛ با اهدای کمک های خود به بنیاد زائر در تکمیل این پروژه همراهی کنند تا شرایط خوبی برای زیارت هم استانی ها در مشهد مقدس فراهم گردد.
شایان ذکر است: این جلسه با حضور اعضای بنیاد زائر و مدیرکل راه و شهرسازی همراه بود.
تعداد بازدید: 58
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal