۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۸ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/07/21 امضای حکم سه شهردار دیگر توسط استاندار خراسان جنوبی
امضای حکم سه شهردار دیگر توسط استاندار خراسان جنوبی
استاندار خراسان جنوبی، سه شهردار دیگر را منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری حکم انتصاب "حسین اسماعیلی" ،" حسین زینلی" و "محمدرضا عابدینی" را به عنوان شهرداران خضری دشت بیاض، اسفدن و ماژان صادر نمود.
در متن احکام انتصاب این سه نفر آمده ؛" در اجرای تبصره( 3) ذیل بند یک ماده (80) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/1375  و اصلاحات بعدی، با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر.... و نظر به تعهد و شایستگی، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار...  منصوب می نمایم".
🔹در بخش دیگری از متن این احکام که به صورت جداگانه صادر شده است،آمده؛"امید است با استعانت از پروردگار یکتا و در نظر گرفتن عدالت در توزیع خدمات و امکانات و مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در تدوین برنامه راهبری توسعه گرا، تعامل با مسئولین، معتمدین و شورای اسلامی شهر، در ایجاد محیط سالم شهری و نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سیاست های دولت، موفق باشید".
تعداد بازدید: 75
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal