۱۴۰۱ شنبه ۱۱ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/04/01 کارگروه تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک جهت بررسی مسائل و مشکلات تنظیم بازار
کارگروه تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک جهت بررسی مسائل و مشکلات تنظیم بازار
کارگروه تنظیم بازار و کمیته اقدام مشترک جهت بررسی مسائل و مشکلات تنظیم بازار با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و به صورت کشوری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ این کارگروه در تهران با حضور استانداران سراسر کشور و چند تن از وزرای کابینه در محل وزارت کشور برگزار شد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مسئولان متولی در حوزه تنظیم و رصد بازار استان به صورت ویدئوکنفراسی در این جلسه حضور داشتند.
وزیر کشور در این کارگروه حذف ارز ترجیحی را برای توسعه اقتصادی کشور ضروری دانست و از استانداران سراسر کشور خواست؛ با نظارت دقیق میدانی، مدیریت لازم را بر کنترل قیمت‌ها داشته باشند.
احمد وحیدی افزود: طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها با هماهنگی همه دستگاه‌ها به شکل مناسبی انجام شد و با برنامه ریزی صحیح و بموقع، در فرایند اجرای آن تبعات خاص امنیتی به وجود نیامد
وی ،اقناع افکارعمومی نسبت به ضرورت اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: باید هر چه بیشتر ابعاد این طرح بزرگ اصلاح اقتصادی برای مردم تبیین و شفاف شود.
وزیر کشور با اشاره به تأکید رئیس جمهور برای کنترل قیمت‌ها و تأمین اقلام اساسی مورد نیاز مردم، از استانداران سراسر کشور خواست؛ با اتخاذ تدابیر مناسب و نظارت دقیق میدانی برای مدیریت بازار،‌ قیمت‌ها را کنترل کنند.
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal